COMPACT

uue generatsiooni
osoonigeneraator suurköökidele

Pidev rasvaeemaldus
ja lõhnade vähendamine

COMPACT

uue generatsiooni
osoonigeneraator suurköökidele

Pidev rasvaeemaldus
ja lõhnade vähendamine

MIKS VALIDA COMPACT?

COMPACT on konstrueeritud ja mõeldud kasutamiseks suurköökides

Lihtne
COMPACT on hõlpsasti paigaldatav ja komplekteeritav plug & play lahendus. See ei vaja mingeid lisafunktsioone, näiteks vesijahutust, kuna süsteem sisaldab kõike vajalikku.

Efektiivne
Compact on efektiivne lahendus rasva eemaldamiseks ning lõhna vähendamiseks köökide ventilatsiooni-kanalitest.
 Uuri ja vaata siit, kui litne on eemaldada ebameeldiv lõhn sinu köögist ja väljatõmbest.

Usaldusväärne
Meil ei ole hea kvaliteet luksus, vaid omane kõigele meie poolt pakutavale. COMPACT seeria osonaatoreid on lihtne ja soodne hooldada ning on konkurentsivõimeline toode.

Ohutu
Ohutuse tagab ohutusandur, mis tuvastab, kui osoon ületab keskkonnas lubatud piirnormi.

Vastavus EU standardile
Vastab Euroopa Liidu standardile EN 16282, mis on kehtestatud kommertsköökide ventilatsiooni kohta.

Veel huvitavat informatsiooni COMPACT osonaatorite kohta

Kõige kompaktsem osoonigeneraator turul

COMPACT süsteemi väljatöötamine nõudis palju täpseid ja loomingulisi insenertehnilisi lahendusi.

COMPACT-I lahenduse tuumaks on uudne osoonigeneraator, mis vaatamata oma kompaktsusele toodab vajaminevas koguses kõrgekvaliteedilist gaasilist osooni otse ümbritsevast õhust, kasutades selleks üksnes elektrit. Generaatori seadistamine ja sellega ümber käimine on lihtne ja kiire ning tänu toote kasutajasõbralikule disainile ja komponentidele, vajab see vaid minimaalset hooldust.

Generaator on kõik-ühes seade, sisaldades ka kompressorit ning hapnikukontsentraatorit, mis töötleb ümbritsevast õhust 95% puhtusega hapnikku (O2). Niiviisi saadud hapnikust toodetaksegi seejärel koroonalahenduse abil osoon (O3). Osooni tootmiseks pole tarvis teisi seadmeid.

Kõigi Infuser-lahenduste keskmes on võimsate oksüdeerijate tootmine, kasutades samal ajal vähem ruumi ja energiat. Enamikel juhtudel on eesmärgiks toota osooni ühtlaselt ja kontrollitud kogustes. See saavutatakse võimsate generaatoritehnoloogiate kasutamisel koos kohandatud juhtimissüsteemidega.

COMPACT süsteem on ennetav meede, mitte puhastusriist

Köökide ventilatsiooni-süsteemidesse kogunenud rasvaga kaasneb tuleoht, mistõttu vajavad need sagedast puhastamist. Samuti, võib sealt tulenev halb lõhn, olla oluliseks probleemiks tiheda asustusega või elava ettevõtlusega piirkondades asuvatele restoranidele.

Compact seeria osoonigeneraator on tõhus lõhna ja rasvaosakeste eemaldaja kubus ning ventilatsioonisüsteemis, mis tagab puhtama ja hügieenilisema töökeskonna ning selle tulemusel on tulekahjurisk väiksem.

Kontseptsioon

Oleme välja töötanud komplektse lahenduse köögis olevatele väljatõmbeseadmetele, mis samaaegselt eemaldab ventilatsioonikanalist rasva ning neutraliseerib ka sealt erituvaid lõhnu. Süsteem põhineb üliefektiivse puhastusaine osooni (O3) sobivas koguses ventilatsioonikanalisse süstimisel, kasutades selleks INFUSER-i spetsiaalselt disainitud kompaktseid osoonigeneraatoreid ja kaasnevaid seiretehnoloogiaid. Gaasiline osoon levib ühtlaselt kogu ventilatsioonisüsteemis, toimides suurepäraselt isegi seal, kuhu tavalise puhastamise abil oleks raske küündida.

INFUSER pakub suure jõudlusega süsteemi, mis on kompaktne, lihtsasti seadistatav ja juhitav, vajades üksnes minimaalset hooldust. Süsteem ei vaja toimimiseks kalleid, ega sagedast vahetamist nõudvaid kulumaterjale. See on parim lahendus köögi omanikule või töötajale, olles nii majanduslikult otstarbekas, kui ka keskkonnasõbralik.

Tehnoloogiad

INFUSER-i lahendus on täispakett, millega on kaasas kõik vajalikud osad. Süsteem on kergesti rakendatav nii uutes, kui ka olemasolevates köökides. Pärast seadistamist tagatakse pidev gaasilise osooni levik köögi ventilatsioonikanalites. Süsteem lülitub automaatselt sisse-välja koos ventilatsioonisüsteemiga, seega puhastades üksnes vajadusel. Selleks ühendatakse süsteem ventilatsiooni PLC-ga või kasutatakse õhuvooluandureid.

 • Osoonigeneraator
 • Osooniandurid
 • Teflontoru
 • Elektrijuhtmed
 • Süstimisseade
 • Garantii

INFUSERi generaatorid on paigaldatud enam kui 500 asukohta kogu Euroopas. Uute toodete väljatöötamine toimub pidevalt ja ettevõte uurime uusi võimalusi, et oma haardeulatust laiendada.

Osoon

Osooni esineb meie keskkonnas ja õhus loomulikult. Gaasiline osoon (O3) on võimas oksüdant, mis muutub saasteainete või lõhnadega reageerides hapnikuks (O2), jätmata maha ei mingeid kahjulikke kemikaale ega ühendeid. Ventilatsioonikanalites olles reageerib osoon ümbritseva rasva, orgaaniliste ja halvasti lõhnavate ühenditega ning lagundab soovimatuid molekule. Pidev osooni levik köögi ventkanalites hoiab kanalid puhtad rasvast ja lõhnadest. Võimsa oksüdandina suudab osoon hävitada ka baktereid ja teisi mikro-organisme, ennetades seeläbi patogeenide kogunemist.

Rasvhapete osonolüüsi keemiliste mehhanismide illustratsioon. Osooni molekul (vasakpoolsel pildil sinine) ründab süsinik-süsinik kaksiksidet läbi rõnga-kujulise vahesaaduse (keskmisel pildil). Saadused (parempoolsel pildil) on vähem viskoossed, rohkem lenduvad ja kergemini vees lahustuvad.

Eestis müüdavatest osoonigeneraatoritest on Compact seeria ainuke uue generatsiooni osoonigeneraator suurköökidele, mis ei tekita lämmastikuoksiidi. Teadupärast lämmastikusoksiid (Nox), on kasvuhoonegaas, mis on kliimamuutuste põhjustaja.

Compact paketid

Mini

Õhuvool <5000 m3/h

 • 1x Compact-10
 • 1x Pihusti
 • 10m Toru
 • 1x Alarmi sensor
 • 1x Filtri vahetuskomplekt
 • 1x Rõhulüliti

Pakett Mini on mõeldud väiksematele kommertsköökidele ja pakend sisaldab kõike alustamiseks vajalikku. Paigaldab Factory Seven.

Vaatamata oma väiksusele on see tõhus ja ökonoomne lahendus ventilatsiooni ja kanalite puhtana hoidmiseks ilma sõrme liigutamata!

Tooteteabe saamiseks klõpsake siin või võtke meiega ühendust

Klassik

Õhuvool <10.000 m3/h

 • 1x Compact-20
  2x Pihusti + T-tükk
  20m Torud
  1x Alarmi andur
  1x Filtri vahetuskomplekt
  1x Rõhulüliti

Compact-20 saab hakkama enamiku toimingutega ja on võimeline puhastama korraga ka mitmeid kanaleid. Kui teil on üks, kaks või isegi kolm kanalit, on see kõigi töös hoidmiseks lihtne ühendada.

Oma väikese suuruse ja minimalistliku kujundusega sobib Compact alati kõikidesse köökidesse ja sulandub ümbritsevaga isegi avatud köökidesse.

Lisateavet toote kohta klõpsake siin või võtke meiega ühendust

Maxi

Õhuvool <20.000 m3/h

 • 2x Compact-20
  3x Pihusti + 2xT-tükki
  50m Torud
  2x Alarmi andurid
  2x Filtri vahetuskomplekt
  2x Rõhulüliti

Kompaktne Maxi on mõeldud suurte ventilatsioonikappide või suurte õhuvooluga köökidele. Compact Maxi paketid koosnevad kahest Compact-20 pakendist, mis tagavad, et teie köök saab hakkama ka kõige nõudlikumate ülesannetega.

Maxi paketiga võite öelda hüvasti käsitsihooldusele ja teistele kulukatele puhastussüsteemidele.

Tooteteabe saamiseks klõpsake siin või võtke meiega ühendust

Küsige hinnapakkumist