STERISAFE

tapab kuni 99,99999%

bakteritest, seentest

ja viirustest sh Covid-19

STERISAFE

tapab kuni 99,99999%

bakteritest, seentest

ja viirustest sh Covid-19

STERISAFE DESINFITSEERIMISROBOTID

on mõeldud kõikidele valdkondadele, kus soovitakse tugevdada desinfetseerimismeetmeid ja luua turvalisemat sisekeskkonda.

Algselt tervishoiuteenuste jaoks välja töötatud robot STERISAFE PRO on saanud paljude valdkondade desinfitseerimisprotseduuride oluliseks osaks üle kogu maailma.

STERISAFE Desinfitseerimisrobotid

Haiglatega seotud infektsioonid (HSI-d) on tervishoiusüsteemis kasvav probleem, mis läheb tervishoiuteenuse osutajatele ravimise lisakuludena igal aastal miljardeid maksma. Patsientidele võivad HSI-d põhjustada tõsiseid haigusi ja halvimal juhul isegi surma. HSI-d on sagedasemad, kui kokku satuvad sellised  riskitegurid nagu näiteks patsiendi nõrgenenud immuunsus, operatsioonijärgsed komplikatsioonid või valesti desinftseeritud tervishoiuasutused.

Käsitsi desinfitseerimisel on piirangud

  • Töömahukas
  • 20–60% kohtadest on pärast töötlust endiselt saastunud
  • Töötajad ja patsiendid puutuvad kokku kahjulike kemikaalide ja aurudega
  • Puudub koguste kontroll ja dokumentatsioon

STERISAFE PRO täielik
desinfitseerimistsükkel

Täieliku desinfitseerimistsükli (TDT) käigus desinfitseeritakse õhk ja pinnad kõigist kahjulikest haigusetekitajatest, nt viirustest, bakteritest ja isegi niiöelda superbakteritest, mis on antibiootikumidele resistentsed. Protsess on 100% kemikaalivaba.

TDT kolm etappi

Lisamine
Kohapeal toodetav biotsiidgaas (O3 – osoon) – gaas hajutatakse tõhusalt kogu ruumis. Tulemuseks onkontsentratsiooni ja niiskustaseme täielik kontroll

Desinfitseerimine
Hoitakse gaasi suurt kontsentratsiooni ja suurt õhuniiskust ning levitatakse neid kõikidesse pragudesse ja nurkadesse

Puhastamine
Kogu allesjäänud biotsiidgaas eemaldatakse ja muudetakse hapnikuks – eemaldatakse kõik osakesed ja nanoosakesed (osakeste saaste). Parameetreid jälgitakse, et tagada ohutus uuesti ruumi sisenemisel

  • Tapab kuni 99,99999% kõikidestbakteritest, viirustest ja seentest
  • Ruumi ei jää kemikaalijääke
  • Mobiilne, paindlik ja hõlpsasti kasutatav
  • Kogu protsess on täielikult jälgitav
  • Pärast tsükli lõppemist saab ruume kohe kasutada
  • Pole vaja keemilisi lisaaineid – tarvitatakse ainult vett ja elektrit

STERISAFE PRO-ga saate TDT-tehnoloogia mobiilses seadmes, et desinfitseerida viiruste, bakterite ja seentega saastunud ruume ja hooneid.

STERISAFE Desinfitseerimisrobotid

„Spetsialistid eeldasid, et infektsioonide vältimiseks piisab käte hügieenist, kuid nüüd teame, et keskkonna desinfitseerimine on samuti väga oluline, kuna kõikidel
patsiente ümbritsevatel pindadel leidub ravimitele resistentseid baktereid.“
– Prof. Skrlin, kliinilise mikrobioloogia MD & PhD

Arendame STERISAFE’is pidevalt oma tootesarja ja tehnoloogiat, et lisada värskemaid tehnilisi uuendusi ja pakkuda kasutajatele lisaväärtust.
Visioon on keskkonnahügieeni juurde tuua Tööstus 4.0 juhtvaldkonnad:
automatiseerimine, ohutus, andmed, pilvandmetöötlus, arukad andurid, tehisintellekt ja asjade internet. See on Hügieen 4.0.

STERISAFE PRO abil saavad haigla töötajad ja juhtkond jälgida kogu  desinfitseerimisprotsessi ja saada igast tsüklist väärtuslikke andmeid. Andmed muudab väärtuslikuks asjaolu, et neist saab oskuse juhtida desinfitseerimisprotsesse ning tagada patsientide ja personali ohutus. Seda saab kombineerida meie kohandatud hügieenikaardistamise  lahendustega, millest saab andmeid suure riskiga piirkondade ja desinfitseerimise tõhususe kohta.

Kolmandad pooled on meie tõhususe dokumenteerinud reaalses keskkonnas standardi NF T 72-281 abil.

STERISAFE PRO tapab kuni 99,99999% bakteritest, seentest ja viirustest, nagu kolibakter, noroviirus, listeeria jpt.

Haiglaravil viibimise ajal MRSA-sse või muudesse bakteriaalsetesse infektsioonidesse nakatumine on patsientidele suur oht. STERISAFE TDT-tehnoloogia abil saavad haiglad kõiki pindu ja õhku tõhusalt ja taskukohase hinnaga kõrgeimal tasemel desinfitseerida.

Jahil või kruiisil puhkust nautides noroviiruse või mõne muu seedetrakti haiguse saamine on õudusunenägu. Patenteeritud STERISAFE’i tehnoloogia tagab efektiivselt ja soodsalt, et kõikidel pindadel ja õhus saavutatakse kõrgeim desinfitseerimise tase.

Loomakliinikud ja loomade kiirabid teavad infektsioonide ennetamise ja hügieeni olulisust nakkavate haigustekitajate leviku tõkestamisel. STERISAFE desinfitseerib täielikult õhu ja kõik pinnad.

Toiduainetetööstus toob inimestele palju kasu, aga ka suuri riske, kui mõni toode on keskkonna tõttu
saastunud. Alates teravilja jahvatamisest kuni lihatootmise, kala suitsetamise ja toidu konserveerimiseni – STERISAFE kõrvaldab kõik tootmisprotsessis olevad kahjulikud saasteained.

Küsige hinnapakkumist